fbpx

Klinika stomatologiczna Gdańsk Wrzeszcz

Periodontolog Gdańsk

galeria

Odbudowa zębów na implantach Gdańsk

galeria

Protezy

Ikona zęba z lupką

Mosty protetyczne Gdańsk

Ikona zęba z lupką

Licówki

Ikona zęba z lupką

Korony

Ikona zęba z lupką

Profilaktyka rozwoju zgryzu u dzieci

galeria

Protetyk Gdańsk Wrzeszcz

Ikona zęba z lupką

Ortodoncja Gdańsk Wrzeszcz

galeria

Stomatolog dziecięcy Gdańsk

Ikona zęba z lupką

Leczenie endodontyczne
z użyciem mikroskopu Gdańsk

Ikona zęba z lupką

Stomatologia estetyczna – Gdańsk

Ikona zęba z lupką

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
Z ENDODONCJĄ

Nasza klinika stomatologiczna Gdańsk Wrzeszcz to miejsce, w którym zapiszesz się do dentysty dla dorosłych i dzieci, a także protetyków, ortodontów oraz chirurgów stomatologicznych. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi najwyższej jakości oraz zaawansowanym technologicznie sprzętem stomatologicznym do wykonywania na miejscu zdjęć cefalometrycznych i ortopantomograficznych, a także tomografii komputerowej szczęki i żuchwy. Korzystamy z doskonałego komputerowego znieczulenia The Wand™ stworzonego do bezbolesnych terapii dentystycznych, a także aparatur do skalingu, piaskowania, bondingu czy precyzyjnego leczenia kanałowego pod mikroskopem wykorzystywanego także w stomatologii dziecięcej.

Jacy dentyści przyjmują w naszej klinice?

Stomatologia to niezwykle rozległy dział medycyny. W naszej klinice stomatologicznej wykonujemy kompleksowe zabiegi zarówno ortodontyczne, jak i protetyczne. Sama stomatologia obejmuje profilaktykę, diagnostykę oraz leczenie wad zgryzu, chorób zębów, a zwłaszcza próchnicy. Nasi specjaliści stomatologiczni wykonują m.in.:

  • leczenie kanałowe pod mikroskopem;
  • uzupełnianie ubytków zębowych;
  • zakładanie aparatów stałych i nakładkowych;
  • zakładanie licówek i koron protetycznych;
  • skaling naddziąsłowy i poddziąsłowy;
  • piaskowanie, lakierowanie i wybielanie;
  • ekstrakcję zębów.

Specjalizujemy się także w periodontologii – dziedzinie stomatologii poświęconej profilaktyce i leczeniu chorób przyzębia. Wykonujemy w tym zakresie m.in. kiretaż zamknięty i otwarty, sterowanie regeneracją tkanek, szynowanie tymczasowe i stałe oraz kortykotomię. Ponadto zajmujemy się wycięciem lub podcięciem wędzidełka, odtworzeniem dziąsła zrogowaciałego z przeszczepem, plastyką dziąseł i chirurgicznym wydłużeniem korony klinicznej. Dodatkowo zapewniamy oczywiście szereg konsultacji zarówno przed planowanym zabiegiem, jak i po – w celu sprawdzenia gojenia się ran i dochodzenia pacjentów do zdrowia.