fbpx
Cennik

Stomatologia estetyczna – Gdańsk

Stomatologia estetyczna Gdańsk pozwala przywrócić piękny uśmiech nawet na jednej wizycie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem stomatologicznym, a profilaktyką, diagnostyką i leczeniem zajmują się u nas specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Troska o dobro Pacjentów to nasz priorytet, dbamy o zapewnienie im jak największej wygody oraz stworzenie przyjaznej atmosfery. Oferujemy zabiegi mające na celu stworzyć równy, zdrowy i biały uśmiech – w tym celu wykonujemy skaling, piaskowanie, lakierowanie, wybielanie i licówki.

Stomatologia estetyczna jest działem stomatologii, zajmującym się poprawianiem wyglądu zębów. Lekarz stomatolog pomaga znaleźć przyczynę gorszego wyglądu uzębienia oraz proponuje indywidualnie dobrane rozwiązania problemu. Zazwyczaj przyczyną niekorzystnej estetyki uśmiechu są przebarwienia, przebyte urazy lub nieodpowiedni kształt zębów. Każdą z tych wad można leczyć, sięgając po bezpieczne i sprawdzone metody estetyczne. Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje bogaty wybór nowoczesnych materiałów do odbudowy zębów oraz ich ochrony przed dalszym rozwojem próchnicy. Wszystkie rozwiązania, proponowane przez pracujących w naszym gabinecie profesjonalistów, dobierane są indywidualnie dla każdego z Pacjentów – jego rysów twarzy, linii dziąseł i uśmiechu.

Zabiegi wykonywane w ramach stomatologii estetycznej

Stomatologia estetyczna łączy wiele specjalności. Przywrócenie pięknego uśmiechu u każdego Pacjenta może wymagać podjęcia zupełnie innych działań. Po przeprowadzeniu diagnostyki lekarz proponuje zabiegi dostosowane do potrzeb konkretnej osoby. U niektórych wystarczy jedynie skaling i usuwanie kamienia, a u niektórych potrzebny być może nawet stały aparat. W przypadku każdego Pacjenta stawiamy także na higienizację jamy ustnej w gabinecie oraz jej prawidłowy przebieg w domu, który także ma wpływ na zdrowie i wygląd Twojego zgryzu. Niezależnie od planu leczenia, przygotujemy dla Ciebie dostosowaną do Twoich możliwości i potrzeb terapię przywracająca piękny uśmiech!

W ramach stomatologii estetycznej przeprowadzamy zabiegi mające na celu uzupełnienie ubytków zębowych – może obejmować to założenie licówek, koron czy mostów protetycznych. Niekiedy po konsultacji z lekarzem nasi Pacjenci decydują się również na aparat ortodontyczny, by skorygować wadę zgryzu. Jednym z częściej wykonywanych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej jest także wybielanie zębów. Przebarwienia szkliwa mogą być skutkiem zarówno spożywania pokarmów z dużą zawartością cukru, jak i być wynikiem niektórych schorzeń lub przyjmowania leków. Wykonujemy wybielanie zębów specjalistyczną lampą, a także metodą nakładkową.