Cennik

Wybielanie zębów Gdańsk

Znak zapytania

Stomatologia estetyczna – Gdańsk

W ramach stomatologii estetycznej przeprowadzamy zabiegi mające na celu wybielanie zębów oraz uzupełnianie ubytków zębowych – mogą one obejmować założenie licówek, koron czy mostów protetycznych. Niekiedy po konsultacji z lekarzem nasi Pacjenci decydują się również na aparat ortodontyczny, by skorygować wadę zgryzu. Jeśli stomatolog dostrzeże choroby przyzębia, to skieruje do jednego z naszych periodontologów, który wdroży odpowiednie leczenie. Niezwykle istotne jest bowiem przystąpienie do zabiegu wybielania zębów ze zdrowym zgryzem i dobrym stanem dziąseł.

Wybielanie zębów lampą i metodą nakładkową

Przebarwienia szkliwa mogą być skutkiem zarówno spożywania pokarmów z dużą zawartością cukru, jak i być wynikiem niektórych schorzeń lub przyjmowania leków. Wykonujemy wybielanie zębów specjalistyczną lampą, a także metodą nakładkową.

Wybielanie zębów jest popularnym zabiegiem z zakresu stomatologii estetycznej, który polega na usunięciu przebarwień z powierzchni zębów, przy użyciu specjalnych preparatów i urządzeń wybielających. Przed rozpoczęciem zabiegu nasi specjaliści przeprowadzają dokładne badanie jamy ustnej, aby wykluczyć ewentualne problemy zdrowotne.

 

Ważne! Jeśli planują Państwo odbudowę zębów na implancie, to zabieg wybielania należy wykonać na kilka tygodni przed. Korony nie ulegają bowiem rozjaśnieniu, a mocowanie ich po redukcji odcienia zębów pozwoli na idealne dopasowanie koloru protezy.

Zagadnienia

Zabiegi wykonywane w ramach stomatologii estetycznej

Zabiegi stomatologii estetycznej w Gdańsku

Oferujemy zabiegi stomatologii estetycznej w Gdańsku, które pozwalają przywrócić piękny uśmiech nawet na jednej wizycie! Dysponujemy nowoczesnym sprzętem stomatologicznym, a profilaktyką, diagnostyką i leczeniem zajmują się u nas specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Troska o dobro Pacjentów to nasz priorytet, dlatego dbamy o zapewnienie im jak największej wygody oraz stworzenie przyjaznej atmosfery. Oferujemy zabiegi mające na celu stworzyć równy, zdrowy i biały uśmiech – w tym celu wykonujemy skaling, piaskowanie, lakierowanie, wybielanie i licówki.

 

Zajmujemy się szeroko pojętym poprawianiem wyglądu zębów. Współpracując z chirurgami, protetykami i ortodontami, możemy przygotować pełny plan leczenia. Pomożemy znaleźć przyczynę gorszego wyglądu uzębienia oraz zaproponujemy indywidualnie dobrane rozwiązania problemu.

Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje bogaty wybór materiałów do odbudowy zębów oraz ich ochrony przed dalszym rozwojem próchnicy. Wszystkie rozwiązania, proponowane przez pracujących w naszym gabinecie profesjonalistów, dobierane są indywidualnie dla każdego z Pacjentów – jego rysów twarzy, linii dziąseł i uśmiechu.

Na jakie zabiegi stomatologii estetycznej warto się zdecydować?

Stomatologia estetyczna łączy wiele specjalności. Przywrócenie pięknego uśmiechu u każdego Pacjenta może wymagać podjęcia zupełnie innych działań. Po przeprowadzeniu diagnostyki lekarz proponuje zabiegi dostosowane do potrzeb konkretnej osoby. U niektórych wystarczy jedynie skaling i usuwanie kamienia, a u innych potrzebny być może aparat na zęby. W przypadku każdego Pacjenta stawiamy na higienizację jamy ustnej w gabinecie oraz przeprowadzamy instruktaż higieny do wykonania w domowym zaciszu. Niezależnie od planu leczenia, przygotujemy dla Ciebie dostosowaną do Twoich możliwości i potrzeb terapię przywracająca piękny uśmiech!